Për përvojën më të mirë të mundshme të Web faqes.
Kjo Web faqe përdor Cookies për përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit. Duke vazhduar të përdorni Web faqen tonë, ju pranoni përdorimin e Cookies tonë (Cookies thelbësore). Cookies që i nënshtrohen aprovimit të detyrueshëm (cookies analitike, cookie funksionale, cookie për përmbajtje të personalizuar) vendosen vetëm pas aktivizimit të tyre. Nëse jeni dakord për përdorimin e Cookies, të dhënat e identifikimit do të përpunohen nga partnerët tanë (ofruesit e Cookies dhe ofruesit e shërbimeve të IT-së). Përgjegjës për këtë Web faqe të internetitë dhe cookies është Porsche Austri GmbH dhe Co. OG. Informacione të mëtejshme mbi Cookies të përdorura dhe deaktivizimin e tyre mund të gjenden në
Aktivizo të gjitha Cookies

PORTALI ŠKODA CONNECT

Ju mund të menagjoni llogarinë tuaj përdoruese të portalit SKODA Connect mjaftë përshtatshëm nga kompjuteri i shtëpisë tuaj. Poashtu çasja në telefonin tuaj të menqur është e mundur nga vetura juaj: për këtë qëllim thjeshtë shkarkoni aplikacionin ŠKODA Connect në telefonin tuaj.

Në mënyrë që të jeni në gjendje të përdorni shërbimet, ju duheni të regjistroheni dhe të aktivizoni portalin SKODA Connect.

Për në portal

PAKOT E ŠKODA CONNECT

Sistemi informativ online

Lidhni sistemin informativ ŠKODA në internet dhe ju hapet një botë e tërë informacionesh të ndihmesave online, siç janë lajmet më të reja për trafikun momental  dhe informacionet për bllokimet ne rrugë, sëbashku me sygjerimet për rrugë alternative.

Regjistrimi dhe aktivizimi

Mësoni si të regjistroheni online në aplikacionin pa pagesë ŠKODA.

SHËNIM I RËNDËSISHËM:

Të keni parasyshë se ŠKODA Connect për momentin është në dispozicion për modelet KODIAQ, KAROQ, SUPERB, poashtu dhe modeli i ri OCTAVIA (Facelift që nga 06.2017).

SHKARKONI APLIKACIONIN ONLINE ŠKODA CONNECT

Google Play

Klikoni në linkun poshtë që të shkarkoni aplikacionin:

App Store

Klikoni në linkun poshtë që të shkarkoni aplikacionin: