Komoditeti Škoda Kodiaq

Sistemi i Kontrollit Dinamik (DCC)

Kontrolli dinamik (DCC) monitoron vazhdimisht sjelljen e makinës dhe në varësi të zgjedhjes së profilit siguron një ngarje individuale sipas stilit përkatës; Normal, Komfort, Eco dhe Sport. Kështu ju transformoni Kodiaq nga automjet të rehatshëm transporti në një veturë sovrane.

Komoditeti Škoda Kodiaq

3-Zona-Climatronic

Me sistemin Climatronic me ndarje në 3 zona, shoferi, pasagjerët para ose mbrapa mund të vendosin temperaturën e dëshiruar në mënyrë individuale dhe kështu të shijojnë rehati maksimale të klimës.

Komoditeti Škoda Kodiaq

KESSY

Për modelet me KESSY (autorizim i menjëhershëm i hyrjes dhe funksioni i ndezjes komfort), butoni përkatës për ndezjen dhe fikjen e motorit është vendosur në boshtin e timonit.

Komoditeti Škoda Kodiaq

Climatronic

Sistemi elektronik i ajrit të kondicionuar me dy ose tre zona Climatronic ofron në çdo kohë një klimë optimale e të rehatshme dhe një pamje të përsosur.

Komoditeti Škoda Kodiaq

Personalizimi

Nëpërmjet sistemit info-argëtim, drejtues të ndryshëm mund të ruajnë konfigurimet e tyre përkatëse. Kjo përfshin regjimin e drejtimit, përshtatjen e sediljes elektrike të shoferit, kondicionerin e ajrit, radion, sistemin e navigimit, etj.

Diese Seite ist ein zusätzlicher Teil der öffnenden Seite. Klicken Sie auf den Button, um zu dieser zu gelangen.

Kthehu në faqen kryesore